Сите категории
×

Контактирајте се.

Company

Дома /  Компанија

Кои сме ние

Shenzhen Huatuomingtong Technology Co., Ltd.

Шенжен Хуатуомингтонг Технолоџи Ко Лтд е водечки производител во  електричната велосипедска индустрија. Шенжен, се етаблиравме како професионален производител на ховерборди и електрични кутри. Нашата експертиза лежи во развојот, производството, преработката и прекуокеанската дистрибуција на иновативни решенија за мобилност.

Специјализиран за ховерборди, електрични кутери со 2 тркала, самоуравновесувачки и повеќе, нашиот сеопфатен објект е опремен со најсовремени технологии и строг систем за контрола на производствената линија. Ова гарантира дека секој производ што го испорачуваме ги одржува највисоките стандарди за квалитет, безбедност и сигурност. Како резултат на тоа, нашите производи имаат огромна популарност и на домашниот и на меѓународниот пазар. Вработените и обезбедуваат модно, паметно и безбедно , иновативни производи на нашите клиенти

Прво го ставаме задоволството на муштериите. Нашиот професионален тим е посветен на дизајнирање и производство на производи кои се стилски, иновативни и безбедни. Се гордееме што остануваме пред индустриските трендови и постојано се стремиме да ги надминуваме очекувањата на нашите клиенти.

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО КОМПАНИЈАТА

Сертификат

TÜV Rheinland certificated - безбеден, правен, професионален
certificate1
certificate2
certificate3
certificate4
certificate5
certificate6

Нашата фабрика

Зошто партенер со нас?

 • Quality Assurance
  Quality Assurance
  Осигурување на квалитетот

  Како ISO9001 сертифициран производител на електрични велосипеди со 10 години искуство, ние го приоритизираме квалитетот во сите аспекти на нашите производи и услуги. Нашите сертификации, вклучувајќи ги и TUV EN15194, UL, FCC и Rohs, ја покажуваат нашата посветеност на исполнувањето на меѓународните стандарди за квалитет и безбедност.

 • Strong Brand Reputation
  Strong Brand Reputation
  Силна репутација на брендот

  Нашиот фатбик бренд е добро познат во ЕУ по своите високи перформанси и издржливост. Партнерството со нас ви овозможува да имате корист од репутацијата и довербата која ја изградивме со нашите муштерии во текот на годините.

 • Convenient Inventory
  Convenient Inventory
  Погоден инвентар

  Со готови залихи на повеќе локации низ Европа, вклучувајќи ги Холандија, Полска, Германија и Велика Британија, ние можеме да обезбедиме брза и ефикасна испорака на нашите електрични велосипеди на клиентите во овие региони. Ова помага да се рационализира синџирот на снабдување и да се намалат времето на олово за вас и вашите клиенти.

 • Innovative Designs
  Innovative Designs
  Иновативни дизајни

  Ние држиме светски патенти за дизајн за нашите електрични велосипеди, прикажувајќи ја нашата посветеност на иновациите и останувањето пред трендовите на индустријата. Со партнерство со нас, вие добивате пристап до најсовршените дизајни кои ги издвојуваат вашите производи од конкурентите.

 • Quality Assurance
 • Strong Brand Reputation
 • Convenient Inventory
 • Innovative Designs