Të gjitha kategoritë
×

Lidhu me të.

OUXI Electric Bikes

Shqip /  Produktet /  Biçikleta elektrike OUXI

Biçikleta elektrike OUXI

Robust OUXI V8 Single Battery Electric Bicycle Enhanced Performance and Extended Range
Robust OUXI V8 Single Battery Electric Bicycle Enhanced Performance and Extended Range
Robust OUXI V8 Single Battery Electric Bicycle Enhanced Performance and Extended Range
Robust OUXI V8 Single Battery Electric Bicycle Enhanced Performance and Extended Range
Robust OUXI V8 Single Battery Electric Bicycle Enhanced Performance and Extended Range
Robust OUXI V8 Single Battery Electric Bicycle Enhanced Performance and Extended Range
Robust OUXI V8 Single Battery Electric Bicycle Enhanced Performance and Extended Range
Robust OUXI V8 Single Battery Electric Bicycle Enhanced Performance and Extended Range
Robust OUXI V8 Single Battery Electric Bicycle Enhanced Performance and Extended Range
Robust OUXI V8 Single Battery Electric Bicycle Enhanced Performance and Extended Range
Robust OUXI V8 Single Battery Electric Bicycle Enhanced Performance and Extended Range
Robust OUXI V8 Single Battery Electric Bicycle Enhanced Performance and Extended Range
Robust OUXI V8 Single Battery Electric Bicycle Enhanced Performance and Extended Range
Robust OUXI V8 Single Battery Electric Bicycle Enhanced Performance and Extended Range
Robust OUXI V8 Single Battery Electric Bicycle Enhanced Performance and Extended Range
Robust OUXI V8 Single Battery Electric Bicycle Enhanced Performance and Extended Range
Robust OUXI V8 Single Battery Electric Bicycle Enhanced Performance and Extended Range
Robust OUXI V8 Single Battery Electric Bicycle Enhanced Performance and Extended Range
Robust OUXI V8 Single Battery Electric Bicycle Enhanced Performance and Extended Range
Robust OUXI V8 Single Battery Electric Bicycle Enhanced Performance and Extended Range
Robust OUXI V8 Single Battery Electric Bicycle Enhanced Performance and Extended Range
Robust OUXI V8 Single Battery Electric Bicycle Enhanced Performance and Extended Range

Robust OUXI V8 Single Battery Electric Bicycle Enhanced Performance and Extended Range

  • Hyrje
Hyrje

OUXI V8 Electric Bicycle paraqet një kornizë të fuqishme aliazh çeliku me një shpejtësi të lartë prej 25 km/h. Ajo fuqizohet nga një bateri 48V 15AH e lëvizshme që mund të përmirësohet në një opsion baterie të dyfishtë për një gamë të zgjeruar deri në 80-120 km në mode asistuar. E pajisur me ingranazhe me 7 shpejtësi SHIMANO, kjo biçikletë siguron zhvendosjen e qetë. Ngarkimi zgjat mbi 6 orë dhe mbështet një kapacitet masiv ngarkimi max prej 150 kg. Motori i fuqishëm jep prodhim 750W, duke arritur kulmin në 1000W, duke trajtuar prirjet deri në 25°. Me rezistencën ndaj ujit të vlerësuar IP54, V8 është ndërtuar për kushte të larmishme. Karakteristikat përfshijnë rrotat 20*4.0'' OFF ROAD FAT TIRE, tre modes d'équitation (throttle, assistance, pedals only), dhe frenat me disqe të dyfishtë. Suspensioni i përparmë siguron rehati, të personnalizueshme në ngjyrë të zezë ose të tjera. Kjo e-bike e patentuar peshon 37KG NW dhe 47KG GW, e paketuar në dimensione prej 142x28x85cm, dhe mban certifikime duke përfshirë CE, FCC, ROHS, LVD, EMC, dhe EN15194 MD.

Materiali i kornizësAliazh çeliku
Shpejtësia maksimale25km/h (Prezgjedhur)
*Bateri e lëvizshme48V 15AH
Bateri e vetme dhe DOUBLE BATTERY OPSIONALE
SHIMANO 7 SPEED
Karikues54.6V 2Ah
Varg për pagesë (Ndihmë)40-60Km, (80-120 km për versionin e dyfishtë të baterisë)
Koha e ngarkimit6h+
Ngarkimi maksimal150 kg
Fuqia motorike750W (Max 1000W)
Ngjitja maksimale25°
Rezistent ndaj ujitIP54
Madhësia e gomave20*4.0'' OFF ROAD FAT TIRE
Funksioni (tre modes)Shtytje vetëm/Ndihmë/Pedale vetëm
FrenaFrena me disqe të dyfishta
PezullimPërpara
Ngjyra e pezullimitNgjyra të zeza / të personalizuara
Madhësia e produktit165 * 68 * 110cm
Madhësia e paketimit142x28x85cm
N.W37KG
G.W47KG
ÇertifikatëCE FCC ROHS LVD EMC EN15194 MD (Me patentë për dizajn)
Robust OUXI V8 Single Battery Electric Bicycle Enhanced Performance and Extended Range factory
Robust OUXI V8 Single Battery Electric Bicycle Enhanced Performance and Extended Range factory

PRODUKTI I LIDHUR