Të gjitha kategoritë
×

Lidhu me të.

OUXI Electric Bikes

Shqip /  Produktet /  Biçikleta elektrike OUXI

Biçikleta elektrike OUXI

Powerful OUXI H9 Electric Bicycle Off-Road Performance and Versatility
Powerful OUXI H9 Electric Bicycle Off-Road Performance and Versatility
Powerful OUXI H9 Electric Bicycle Off-Road Performance and Versatility
Powerful OUXI H9 Electric Bicycle Off-Road Performance and Versatility
Powerful OUXI H9 Electric Bicycle Off-Road Performance and Versatility
Powerful OUXI H9 Electric Bicycle Off-Road Performance and Versatility
Powerful OUXI H9 Electric Bicycle Off-Road Performance and Versatility
Powerful OUXI H9 Electric Bicycle Off-Road Performance and Versatility
Powerful OUXI H9 Electric Bicycle Off-Road Performance and Versatility
Powerful OUXI H9 Electric Bicycle Off-Road Performance and Versatility
Powerful OUXI H9 Electric Bicycle Off-Road Performance and Versatility
Powerful OUXI H9 Electric Bicycle Off-Road Performance and Versatility
Powerful OUXI H9 Electric Bicycle Off-Road Performance and Versatility
Powerful OUXI H9 Electric Bicycle Off-Road Performance and Versatility
Powerful OUXI H9 Electric Bicycle Off-Road Performance and Versatility
Powerful OUXI H9 Electric Bicycle Off-Road Performance and Versatility
Powerful OUXI H9 Electric Bicycle Off-Road Performance and Versatility
Powerful OUXI H9 Electric Bicycle Off-Road Performance and Versatility
Powerful OUXI H9 Electric Bicycle Off-Road Performance and Versatility
Powerful OUXI H9 Electric Bicycle Off-Road Performance and Versatility
Powerful OUXI H9 Electric Bicycle Off-Road Performance and Versatility
Powerful OUXI H9 Electric Bicycle Off-Road Performance and Versatility
Powerful OUXI H9 Electric Bicycle Off-Road Performance and Versatility
Powerful OUXI H9 Electric Bicycle Off-Road Performance and Versatility
Powerful OUXI H9 Electric Bicycle Off-Road Performance and Versatility
Powerful OUXI H9 Electric Bicycle Off-Road Performance and Versatility
Powerful OUXI H9 Electric Bicycle Off-Road Performance and Versatility
Powerful OUXI H9 Electric Bicycle Off-Road Performance and Versatility
Powerful OUXI H9 Electric Bicycle Off-Road Performance and Versatility
Powerful OUXI H9 Electric Bicycle Off-Road Performance and Versatility
Powerful OUXI H9 Electric Bicycle Off-Road Performance and Versatility
Powerful OUXI H9 Electric Bicycle Off-Road Performance and Versatility
Powerful OUXI H9 Electric Bicycle Off-Road Performance and Versatility
Powerful OUXI H9 Electric Bicycle Off-Road Performance and Versatility

Performanca dhe polyvalenca e fuqishme OUXI H9 Electric Bicycle Off-Road

  • Hyrje
Hyrje

OUXI H9 Electric Bicycle kombinon forcën dhe polyvalencën me kornizën e saj prej aliazh çeliku. Me një shpejtësi maksimale prej 25 km/h dhe e fuqizuar nga një bateri 48V 15AH e lëvizshme që jep një gamë mbresëlënëse 40-60Km në modalitetin e asistuar, ajo vjen me një sistem të besueshëm të ingranazheve SHIMANO 7 shpejtësi. Biçikleta është e pajisur me frena me disqe të dyfishta për fuqi ndaluese superiore dhe pezullime të përparme dhe të pasme për shëtitje të rehatshme. Ai përmban rezistencë ndaj ujit IP54, duke e bërë atë të përshtatshëm për kushte të ndryshme të motit. Me mundësinë për të kalëruar duke përdorur vetëm shtytje, ndihmë, ose pedale vetëm, kjo kafshë jashtë rrugës sportive 20*4.0'' FAT TIRE rrota të aftë për të trajtuar inclines deri në 25°. Ngjyrat e personnalizueshme të pezullimit shtojnë një prekje personale në dizajn. E çertifikuar me CE, FCC, ROHS, LVD, EMC, dhe EN15194 MD, kjo e-bike e projektuar nga patenta peshon 37KG NW dhe 47KG GW, e paketuar në dimensione prej 142x28x85cm.

Materiali i kornizësAliazh çeliku
Shpejtësia maksimale25km/h (Prezgjedhur)
*Bateri e lëvizshme48V 15AH
Bateri e vetme
SHIMANO 7 SPEED
Karikues54.6V 2Ah
Varg për pagesë (Ndihmë)40-60Km
Koha e ngarkimit6h+
Ngarkimi maksimal150 kg
Fuqia motorike250W shpejtësi të lartë
Ngjitja maksimale25°
Rezistent ndaj ujitIP54
Madhësia e gomave20*4.0'' OFF ROAD FAT TIRE
Funksioni (tre modes)Shtytje vetëm/Ndihmë/Pedale vetëm
FrenaFrena me disqe të dyfishta
PezullimPezullimi i përparme dhe i pasëm
Ngjyra e pezullimitNgjyra të zeza / të personalizuara
Madhësia e produktit165 * 68 * 110cm
Madhësia e paketimit142x28x85cm
N.W37KG
G.W47KG
ÇertifikatëCE FCC ROHS LVD EMC EN15194 MD (Me patentë për dizajn)
Powerful OUXI H9 Electric Bicycle Off-Road Performance and Versatility factory
Powerful OUXI H9 Electric Bicycle Off-Road Performance and Versatility manufacture

PRODUKTI I LIDHUR